mi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szelogo




WYNIKI / ZWYCIĘZCY / MEDALE ZWYCIĘZCÓW >>

2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018

XII TURNIEJ FLORET WITOLDA WOYDY - 9 lutego 2019 r.


Paul-Antoine de Belval - zwyciężca 2019. Foto Łukasz Moch

Z udziałem 171 florecistów z 23 krajów.

PEŁNE WYNIKI >>

Ćwierćfinały:
Paul-Antoine de Belval (Francja) - Gergely Toth (Węgry) 15:9
Neil Abidi (Francja) - Wael Abdeljalil (Francja) 15:13
Jean Guillaume (Francja) - Christopher Horn Nielsen (Dania) 15:7
Eliot Chagnon (Francja) - Valerian Castanie (Francja) 15:9

Półfinały:
De Belval - Abidi 15:11
Guillaume - Chagnon 15:10

Finał:
De Belval - Guillaume 15:7

Klasyfikacja generalna:
1 Paul-Antoine de Belval FRA
2 Jean Guillaume FRA
3 Neil Abidi FRA
3 Eliot Chagnon FRA
5 Wael Abdeljalil FRA
6 Valerian Castanie FRA
7 Christopher Horn Nielsen DEN
8 Gergely Toth HUN

9 Szymon Mlicki POL
10 Skylar Lee Pitcher LAT
11 Philip Dority USA
12 Patrick Liu CAN
13 Theophane Payelle FRA
14 Mathieu Nijs BEL
15 Charles Cormier FRA
16 Piotr Ginda POL

17 Borna Spoljar CRO
18 Marek Totusek CZE
19 Adrien Spichiger FRA
19 Adam Podralski POL
19 Poyraz Tuncer TUR
22 Soma Horvath HUN
23 Anas Anane FRA
24 Janko Leskovac CRO
25 Alp Eyupoglu TUR
26 Harry Gray GBR
27 Adam Jakubowski POL
28 Mateusz Biedrzycki POL
29 Rafael Rhys Pollitt GBR
30 Sabin Cunat FRA
31 Tomasz Gorczyca POL
32 Ashwan Joemrati NED

33 William Lonsdale GBR
34 Jean-Charles Besnault FRA
35 Ori Finsterbush ISR
36 Tommaso Faedo ITA
37 Sam Wanyama NED
38 Bendeguz Gyorgy SVK
39 Jegors Aleksejenko LAT
40 Florent Baudchon FRA
41 Cameron Evans GBR
41 Philibert Gerardin FRA
43 Jakub Surma POL
44 Domonkos Makk HUN
45 Suhayl Nawar NED
46 Jakub Smuda POL
47 Pavlo Humen UKR
48 Ievgen Lazarenko UKR
49 Yahor Azimko BLR
50 Kamil Tomeczek POL
51 Daniel Zsigmond HUN
52 Maxime Adam FRA
53 Szymon Pichlacz POL
54 Noa Nikolic CRO
55 Michael Levin BLR
56 Alekss Gafe LAT
57 Jonas Karlsen DEN
58 Amir El Rhazzouly FRA
59 Koen Walet NED
60 Teodor Surowiak POL
61 Igor Woźniak POL
62 Mikołaj Płaszczewski POL
63 Mate Madura HUN
64 Kamil Matusewicz POL

65 Damien Lavallee BEL
66 Piotr Kasków POL
67 Zoltan Sarmany SVK
68 Albert Bagdany HUN
69 Gabriel Pavel ROU
70 Mahan Mirzaei Amjad IRI
71 Marceau Ruis FRA
72 Łukasz Kulpaczyński POL
73 Pawel Firch POL
74 Axel Bibron FRA
75 Vladislavs Kovalcuks LAT
76 Mikalai Aksamit BLR
77 Henrikh Takhtabaiev UKR
78 Uladzislau Nikalayuk BLR
79 Roberto Barionovi ITA
80 Diego Lizama CHI
81 Uladzimir Butenka BLR
82 Bogdans Kaigorodovs LAT
83 Arpad Fazekas SVK
83 Olaf Wiśnik POL
85 Błażej Majewski POL
85 Marcin Napieralski POL
87 Jakub Kotek POL
87 Utku Ozyalcin TUR
89 Mikita Shumko BLR
90 Alexandre Leonard BEL
90 Claudio Sosa Smatrala IRL
92 Mikołaj Ossentowski POL
93 Baha Baykal Cetinel TUR
94 Ali Amini Khorasgani IRI
95 Heorhi Tkachenka BLR
96 Bartosz Sacharczuk POL
97 Bence Toth HUN
98 David Alarcon CHI
99 Nikita Kuceba LAT
100 Stanisław Korzeniewski POL
101 Kiryl Tsikhamirau BLR
102 Bohdan Lisovyi UKR
103 Vencel Kuba HUN
104 Patryk Gawenda POL
105 Edoardo Zorzan ITA
105 Jan Nowak POL
107 Claudio Cadiz CHI
108 Wiktor Downar POL
109 Szymon Pacholczyk POL
110 Michał Wieczorek POL
110 Arkadiusz Gajda POL
112 Mikołaj Olszewski POL
113 Tymon Lewicki POL
114 Ilyas Molina UZB
115 Yauheni Tsybulia BLR
116 Filip Koguc POL
117 Matvejs Zeltisevs LAT
118 Viachaslau Krautsou BLR
119 Tobiasz Waściński POL
120 Niran Czuckermann ISR
120 Krzysztof Łopatniuk POL
122 Mukhammad Yusuf Asranov UZB
123 Petr Hromadka CZE
124 Emanuele Alfieri ITA
125 Radmir Semeneev UZB
126 Igor Bołdziło POL
127 Lukas Janecek CZE
127 Dawid Piośik POL

129 Melchior Krawczyński POL
130 Nighel De Jong NED
131 Julius Manz Thorbek DEN
132 Adam Andrzejewski POL
133 Maksymilian Kanci POL
134 Mikołaj Prajzner POL
135 Vilmos Kessler HUN
136 Karol Kulski POL
137 Oscar Geudvert BEL
138 Alan Pawski POL
139 Mateusz Kwiatkowski POL
140 Vasyl Sloviak UKR
141 Mykhailo Bodnar UKR
142 Almos Balint HUN
143 Zans Husainovs LAT
143 Maciej Frącek POL
145 Matthew Mckay IRL
146 Arda Ozenc TUR
147 Vojtech Holemy CZE
148 Siavash Dehnavi IRI
149 Ksawery Zapor POL
150 Karol Fedorowicz POL
150 Ambrus Budahazy HUN
152 Dominik Kania POL
153 Koen Man NED
154 Jakub Fogt POL
155 Ege Aydin TUR
156 Jan Ciganek CZE
157 Pierre Hugues Chartier FRA
158 Yin Man NED
159 Marko Mruz UKR
159 Aleksander Antoniuk POL
161 Antoni Bem POL
161 Mikkel Gjaldbaek DEN
163 Maksim Pleshankou BLR
164 Filip Winkhof POL
165 Jan Lotycz POL
166 Kacper Słomiński POL
167 Tomasz Jurczak POL
167 Patrick Sluman NED
169 Stanisław Jurga POL
170 Efe Meydan TUR
171 Piotr Sowa POL